Громадськість упіймала головного освітянина району “на гарячому”

01 грудня 2014, 10:37

15_3_1-636x475

На Шполянщині громадськість вимагає відновлення слідства у справі начальника районного управління освіти, інформує ГромЧе.

Банальне прохання освітян до батьків «скинутися на фарбу» на Шполянщині переросло у справжній скандал.

– Річ у тім, що незадовго до цього із бюджету було виділено близько ста тисяч гривень. Зазвичай за ці кошти закуповували удвічі більше фарби, – пояснює суть ситуації член Громадської ради при Шполянській райдержадміністрації Віктор Слюсар. – Щоб розібратися у питанні ми вивчили відповідні документи і дізналися, що начальник районного управління закуповував фарбу за ціною…  130 гривень за банку! Тоді як фактична її вартість майже удвічі менша.

Цікаво, що суму без зайвої тяганини проплатило казначейство, хоча в інших питаннях з цим постійно виникають проблеми. Із отриманими документами громадськість звернулася до правоохоронних органів аби притягнути до відповідальності начальника районного управління освіти.

– Однак кримінальне провадження швиденько закрили, мотивуючи це бюрократичними моментами. Тож нині домагаємося його поновлення, адже неприпустимо щоб корупціонер керував освітою, – вважає Віктор Слюсар.

За словами активіста, громадськість і надалі контролюватиме усі важливі для району питання.

– Сьогодні по зверненню нам ніхто не має права відмовити в отриманні тих чи інших документів. Але шокує той факт, що чиновники досі робили що хотіли і навіть не думали, що громадськість почне щось контролювати, – відзначає Віктор Слюсар.

Поділитись

Коментарі

Вгору