Громадська рада “Черкащан” визначила стратегічні напрямки роботи*

07 липня 2021, 16:40

Обговорити проблеми регіону, поспілкуватись в невимушеній обстановці, визначити стратегічні пріоритети і завдання подальшої діяльності в регіоні. З такою метою зібралась 1-го липня Громадська рада при Черкаській обласній організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

По суті це є унікальний інструмент, оскільки жодна інша політична сила не має активних людей, які, не будучи її членами мають можливість впливати на діяльність партійних представників у радах всіх рівнів.

- До неї входять близько 30 членів - це голови громад, освітяни, медики, підприємці, воїни АТО та інші лідери громадської думки. На жаль, в Україні політики часто відірвані від людей і виборців, які за них проголосували. Приємно усвідомлювати, що “ЧЕРКАЩАНИ” - не така партія. Дуже важливо спілкуватися із авторитетними представниками громадської думки, знати, що турбує людей, і працювати над вирішенням цих проблем, - зазначила у своєму виступі голова Ради, депутат Черкаської облради Світлана Журба.

Про вплив громадськості на діяльність представників партії на місцях, керівників ОТГ та депутатських фракцій говорив і гість зборів, член Ради осередку ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Петро Душейко.

- По суті громадський діяч - це той, що працює на громаду і працює на громадських засадах. І це ніяк не повинно відноситися до роботи. Я думаю що більшість з вас спонукали піти в громадську раду ті мотиви, які спонукали мене, насамперед пішли сюди з тим, щоб громадам жилося краще. А це можливо лише за безпосереднього впливу на представників нашої партії в органах влади через такий інструмент як Громадська рада, - зазначив він.

За словами керівника фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Черкаській облраді Олександра Коваленка саме з такою метою і створювалась ця структура.

- Стратегічна мета ради це залучення лідерів громадської думки з різних сфер життя у перетворенні ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у партію, яка розуміє і справді відображає і захищає інтереси широких верств населення. У партії є дієвий інструмент – це її представники у радах. 351 депутат в ОТГ і районних радах та фракція з 18 депутатів у обласній раді. Завдяки їм ми виконуватимемо свою політичну програму, а громадська рада має сприяти цьому, - зауважив депутат.

У контексті піднятих питань, за результатами обговорень прийнято низку рішень:

- Ініціювати через депутатів Черкаської облради підготовку документів для участі громад у державній програмі «Питна вода».

- Підготовка пропозицій щодо врегулювання фінансування ремонту доріг різного підпорядкування.- Ініціювати звернення щодо зниження порогу кількості населення для функціонування ФАПів у сільській місцевості.

- Ініціювати звернення депутатів облради до керівництва держави щодо вирішення питання з виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС, які вже розпочали процедуру оформлення та витратили власні кошти на розробку документації, проте з різних причин землю не отримали.

- Ініціювати вирішення питання щодо забезпечення повною середньою освітою дітей, незалежно від місця їх проживання.

*іміджевий матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору