Громадська організація поставила нардепу з Черкащини ультиматум

04 лютого 2014, 16:15

Громадська організація «Моя рідна земля» надсилає народним депутатам від Черкащини, які не дотримуються своїх передвиборчих обіцянок, звернення з вимогами, інформує сайт "Про Головне".

Таке звернення представники організації вже підготували нардепу Валентину Ничипоренку, який потрапив до Верховної Ради по 199 округу як самовисуванець.

«Шановний Валентине Миколайовичу! Ви як народний депутат не дотрималися своїх передвиборчих обіцянок та спотворили волевиявлення виборців 199 округу на Черкащині. Ви обіцяли людям, що першим законопроектом, який Ви підтримаєте, буде про звільнення із незаконного ув’язнення Юлії Тимошенко. Однак насправді голосували проти цього. Натомість Ви дуже швидко вступили у фракцію Партії регіонів та почали підтримувати рішення проти власного народу в унісон зі злочинною владою, хоча божилися ніколи цього не робити. Громадська організація «Моя рідна земля» дає Вам, Валентине Миколайовичу, сім днів на те, щоб Ви вийшли із провладної більшості та покаялися перед власними виборцями. У разі, якщо Ви не зробите цього, ми розпочнемо збір підписів за відкликання депутатських повноважень Валентина Ничипоренка, який не виконує передвиборчих обіцянок та спотворив волевиявлення громадян шляхом підкупу та обману», — йдеться у зверненні громадської організації.

Поділитись

Коментарі

Вгору