Громадська організація порахувала обіцянки, які не спромігся виконати Сергій Одарич

29 травня 2015, 22:27
IMG_4134

Фото Про все

Громадська організація "Система народного контролю "Слово і Діло" та Черкаська обласна громадська організація "Комітету виборців України" порахували виконані та не виконані обіцянки міського голови Черкас Сергія Одарича. За їхніми даними, на рахунку мера Черкас 123 виголошені обіцянки, з яких 52 так і лишилися не виконаними. 

- Одарич входить до числа тих міських голів, які не дуже часто публічно виголошують власні зобов'язання про наміри, - каже голова ГО "Система народного контролю "Слово і Діло" Євген Заїка. - Серед основних сфер, у яких Сергій Одарич зосереджував свою увагу і виголошував декларації, були питання місцевого самоврядування, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту. А зараз ми спостерігаємо той факт, що динаміка кількості нових обіцянок  збільшується і з цього можна зробити висновок, що міський голова розпочав підготовку до виборів.

Водночас в ГО вважають, що у рейтингу виконання власних слів та обіцянок мерами міст Сергій Одарич посідає третю сходинку. Та якщо порівнювати мера із його сімома колегами, яких також обирали рік тому, то його показники одні з найгірших.

- Із всіх семи мерів за показниками безвідповідальності він займає аж четверту сходинку, маючи одинадцять відсотків невиконаних декларацій. А за рівнем виконаних обіцянок він посів аж шосту, тобто передостанню сходинку, - зауважує Євген Заїка. - Можна зробити висновок, що мери інших міст мають вищі показники власної відповідальності.

Нагадаємо, на посаді міського голови Черкас Сергій Одарич уже майже 9 років.

Голова відділення КВУ Максим Михлик додає, що нині обіцянки Сергія Одарича стають все скромнішими і він не розкидається перед виборцями серйозними заявами про те, що планує зробити.

Поділитись

Коментарі

Вгору