Голови ОСББ мітингують перед Черкаською міською радою через 9 мільйонів боргу

30 липня 2020, 11:40

Фото: Про все

За словами організаторів мітингу, за рік місцева влада заборгувала ОСББ понад 9 мільйонів гривень. Відшкодовувати гроші влада не поспішає. Тому сьогодні, 30-го липня, представники ОСББ влаштували попереджувальний мітинг. Про це інформує кореспондент "Про все"

Голова громадської спілки «Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК «На варті» Володимир Друмашко, обурений поведінкою Департаменту ЖКК Черкаської міської ради.

Фото: Про все

- П'ятдесятьом шістьом черкаським ОСББ заборгували 9,6 мільйонів гривень із 2019-го року. Сказали, що коштів поки що немає, тому їх не відшкодовують. Але гроші для виплат на озеленення чи для укладання плитки знаходять, - розповідає Володимир Друмашко.

Через заборгованість підрядники, яких наймали голови ОСББ, погрожують зверненням до суду. Директор підрядного підприємства Сергій Зінченко каже, що через заборгованість ОСББ деякі ПП знаходяться на межі банкрутства.

- Ми платимо працівникам, виплачуємо податки, закуповуємо будматеріали за кошти, які взяли в кредит. І довелося це робити через те, що ми повірили у програму і департаменту ЖКК, керівник якого обіцяв вчасно відшкодовувати витрати, - розповідає Сергій Зінченко.

Сьогодні на мітинг прийшли майже всі представники ОСББ. Суми боргу в них різні - від 30 до 300 тисяч. Сьогодні на мітинг вийшли представники усіх 56 ОСББ Черкас. Їхня головна вимога - негайно розрахуватися з боргами.

Фото: Про все

- Ми вимагаємо упродовж місяця виплатити борги ОСББ, а до того не підписувати документів про фінансування інших проектів. Очільнику Департаменту ЖКК потрібно розрахуватися, а вже потім укладати інші договори, - наголошує голова спілки Володимир Друмашко.

Представники ОСББ подали письмове звернення на ім'я міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. За словами Володимира Друмашка, вони тиждень чекатимуть відповіді від представників влади. Якщо на звернення не відреагують, голови ОСББ діятимуть рішучіше.

- Ми зберемо більшу кількість людей і повернемося. Тоді буде вже не попереджувальна акція, - наголосив Володимир Друмашко.

Поділитись

Коментарі

Вгору