Голову російської Ради Федерації на рідній Черкащині називають “запроданкою та виродком”

05 березня 2014, 10:19

 

Черкащани соромляться земляцтва з Валентиною Матвієнко та більше не хочуть її бачити на своїй землі, йдеться у сюжеті ТСН.

На спікера Ради Федерації вони образилися за те, що вона дозволила Володимиру Путіну ввести війська Росії на власну Батьківщину.

- Матвієнко, по суті, оголосила себе персоною нон-грата в Україні, і на Черкащині зокрема. Коли ти маєш українське коріння, коли все дитинство пройшло на українській землі, безпосередньо, в тому числі і в Черкасах, це просто злочин проти тої землі, на якій ти виросла, - зауважив міський голова Черкас у 2006-2013 роках Сергій Одарич.

У Черкасах уродженка Хмельниччини Матвієнко провела своє дитинство і закінчила медичне училище. Востаннє Валентину Матвієнко тут бачили чотири місяці тому, на похороні її старшої сестри Лідії Остапенко. Серед рідні Валентини Іванівни, що цього року очолила список найвпливовіших жінок Росії, тут лишився тільки чоловік її покійної сестри.

Черкащани, що раніше пишалися своєю відомою землячкою, зараз її цураються.

- В сім'ї не без виродка. Як черкащанка, і таке сказати... Не правильно вона вчинила, продалася росіянам, - вважає черкащанин Віталій.

- Це все справа України, і не варто було сюди залучати російські війська, - зауважила інша місцева жителька Катерина.

Як зауважив раніше російський експерт, Рада Федерації схвалила втручання в Україну на підставі неправдивої інформації.

- Щойно я ознайомився із заявою сьогоднішньою пані Матвієнко, головою Ради Федерації Російської Федерації, яка заявила, що в Криму є жертви серед росіян. Це було однією з підстав сьогоднішнього голосування, - заявив він.

Поділитись

Коментарі

Вгору