Голову облради для Черкас визначають у кулуарах ВР? (фото)

11 листопада 2015, 00:39

f708d4d-ber-1-650

Долю обласних рад щонайменше в 13 областях України вирішують шляхом кулуарних домовленостей між неформальними керівниками фракцій «БЮТ» Іваном Кириленком і «БПП» Сергієм Березенком, пише Інфоміст з посиланням на INSIDER.

Так, в ході ранкового засідання 10 листопада фотограф Українських новин Богдан Бортаков зняв, як Кириленко і Березенко розподіляли посади голів і заступників місцевих рад, розклавши перед собою в урядовій ложі таблиці з підсумками виборів в 24 областях України.

Зокрема, Березенко виписував собі на листочок, в якій області крісло керівника облради віддається «БПП», а крісло першого заступника – «БЮТ», а в яких, відповідно, навпаки.

Зокрема, «БПП» дісталися посади керівників Львівської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей, де першими заступниками стануть БЮТівці.

У свою чергу, «БЮТ» забрав собі Рівненську область. Навпроти Кіровоградської області стоїть знак питання.

При цьому, перед Іваном Кириленком лежить таблиця, де стоять обведені одинички в графі «Голова» навпроти назв 10 областей: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Черкаської та Чернівецької.

Всього ж одинички стоять у графах 22 областей (крім Донецької, Луганської та міста Києва).

f72719f-ber2

Поділитись

Коментарі

Вгору