Усі поранені або травмовані в АТО черкащани отримують спеціалізовану медичну допомогу у військових госпіталях. За потребою в додатковому лікуванні чи реабілітації вони направляються до медичних закладів області за місцем проживання.
Про це поінформував директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Ситник у ході апаратної наради в Департаменті.
– Всім цим особам надається медична допомога своєчасно та в повному обсязі відповідно до галузевих стандартів, – відзначив Анатолій Ситник. – Якщо ж і виникає потреба в медикаментах чи медичних засобах, то це питання вирішуємо протягом кількох днів.
Департамент контролює, як йде лікування учасників антитерористичної операції з Черкащини. Після госпіталю вони можуть скористатися медичними послугами за місцем проживання – в центральних районних лікарнях, обласній лікарні чи Центрі реабілітації учасників АТО, який функціонує на базі КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» ЧОР.
Днями, за дорученням Анатолія Ситника, фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА перевірили стан надання медичної допомоги п’ятьом учасникам АТО в КЗ «Черкаська обласна лікарня» ЧОР.
Спілкуючись із завідувачами відділень та їх пацієнтами, фахівці Департаменту переконались, що хворі забезпечені всім необхідним, скарг не мають і загалом задоволені обслуговуванням та ставленням до них працівників лікарні.
– У цьому закладі мені надають належну медичну допомогу, зробили діагностування, я всім задоволений, – розповів боєць із Тальнівщини Анатолій Ткачук – пацієнт неврологічного відділення.
Цієї ж думки й житель Чорнобаївського району Артем Курилов, якій перебуває в лікарні близько 10 днів.
Того ж дня Анатолій Ситник оглянув КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» ЧОР. У ході огляду Центру реабілітації учасників антитерористичної операції він пересвідчився, що пацієнти отримують лікування на високому рівні, що й підтвердили самі хворі.
Наприкінці перевірок фахівці Департаменту побажали хлопцям скорішого покращення здоров’я та подякували за розмову.
Довідково:
Станом на 21.11.2014 в області в умовах стаціонарних лікувально-профілактичних закладів пролікувалися 208 бійців АТО, з них 32 перебувають у відновному періоді після поранення, 49 осіб продовжують лікування.
Центр реабілітації учасників антитерористичної операції на базі комунального закладу «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» Черкаської обласної ради прийняв на медичну реабілітацію 42 бійця, з яких 15 продовжують лікування.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram