Голова Тальнівської РДА написав заяву на звільнення

19 лютого 2014, 16:17

Голова Тальнівської райдержадміністрації Микола Бардадим подав у відставку після розмови з мітингувальниками. Про це повідомив з місця події один із мітингарів Петро Шандиба, інформує "Прочерк".

За його словами, під стіни РДА прийшли близько 1,5 тисячі мітингувальників, серед яких афганці, чорнобильці та спортсмени. Опісля до райдержадміністрації приїхала міліція, втім сутичок між правоохоронцями та мітингарями не було.

Тальнівчани вимагали від Бардадима написати заяву на звільнення на ім’я Президента. Півгодини регіонал був у роздумах, а потім таки виконав їхню вимогу. Мітингувальники зайняли перший поверх РДА, але згодом покинули приміщення адміністрації.

Тепер же вони вимагають зібрання позачергової сесії районної ради.

– Нас цікавлять рішення про заборону Партії регіонів у нашому районі, щоб люди взагалі забули про її існування, – зазначив Петро Шандиба.

Президент України Віктор Янукович призначив Миколу Бардадима керівником Тальнівської райдержадміністрації в листопаді 2011 року. Перед цим він обіймав посаду заступника голови Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації.

Поділитись

Коментарі

Вгору