Голова ОДА розповів, коли на Черкащині почнуть призначати голів РДА

18 листопада 2019, 12:59

Нині в області тривають співбесіди з кандидатами на посади голів РДА. Про це сьогодні під час пресконференції розповів новопризначений голова ОДА Роман Боднар.

За його словами, нині цей процес трохи затягнувся, однак настав час погоджувати кандидатури. З усіма з них вже проведено співбесіди. При цьому новий очільник області допускає, що, можливо, були і помилки, тому не виключає прорахунки у кадрових рішеннях.

Повноцінних лідерів, за словами Боднара, серед кандидатів небагато. Однак процес триває. Зараз їх близько 100 осіб. Певна частина, а саме 30 відсотків, не пройшли навіть перший етап відбору, вчасно не відправивши документи. Однак не всіх "відсіяних" кандидатів викреслюють - із них формують кадровий резерв, і в майбутньому вони, можливо, займуть інші посади.

При цьому, каже Боднар, якщо доведеться, будуть проводити і співбесіди за участю народних депутатів. При цьому для нього не так важлива наявність досвіду, як бажання працювати на благо суспільства.

Перші призначення, за словами Боднара, вже можуть бути наприкінці цього тижня.

Стосовно ж того, що деякі кандидати проходитимуть перевірку на поліграфі, очільник області відповів, що не покладає на цей метод особливих надій. За його словами, є способи, якими можна обманути навіть поліграф, так що за браком часу до таких методів скоріше за все не дійде.

- Я і без поліграфа на 75 відсотків бачу компетентність людини, - зазначив Боднар.

Нагадаємо, новопризначений голова облдержадміністрації також заявив, що не призначатиме на керівні посади "кумів, сватів і братів".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору