Голова Черкаської ОДА готовий написати заяву на звільнення

18 березня 2014, 11:41

Новопризначений голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко готовий написати заяву на звільнення. Однак Ткаченко це зробить лише в тому разі, якщо громадськість, а не зацікавлені партії, заявить, що він не справляється зі своїми обов'язками.

Про це Юрій Олегович повідомив під час народного віче, яке відбувається на Соборній площі, інформують "ВІККА-новини".

Під час свого представлення Ткаченко зазначив, що йому непросто стояти на площі перед черкащанами, оскільки це "дуже відповідально". Він наголосив, що сьогодні найголовнішим завданням є забезпечення спокою в місті.

– Сьогодні спокій забезпечують представники громадськості, Автомайдану, Самооборони, а не правоохоронці. З ними я й буду працювати над цим, – зазначив Юрій Олегович. – Крім того, дуже важливо, щоб заспокоївся малий і середній бізнес, сплачувалися податки, йшли кошти в бюджет. Боротьба з тотальною корупцією допоможе наповнити бюджет.

На Соборній площі Ткаченка чекали люди з плакатами на його підтримку.

Юрій Ткаченко пообіцяв громаді, що відстоюватиме в ОДА відкритість і публічність. Для цього, зокрема, будуть встановлені камери.

– Якщо сьогодні громада скаже про те, що я не можу виконувати свої обов'язки як голова адміністрації, я не здатний, я – корупціонер, що я ваші гроші кладу собі в кишеню, то тоді, повірте, мені буде дуже соромно перед усіма, хто віддав своє життя, і перед Богом, – зазначив Ткаченко. – Якщо ви вважаєте, що я – не гідний працювати очільником області, то я готовий написати заяву і піти. Але це має сказати громада, а не політичні сили, що мають власний інтерес.

Також Юрій Ткаченко запевнив, що за ним не стоїть жодна політична сила.

 

Вгору