Герої проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» намагалися змінити життя на Чигиринщині

07 листопада 2015, 10:56
DSCN5037

Привітні господарі садиби “Ясний день” Олексій та Тетяна

Майже тиждень знімальна команда телеканалу СТБ мешкала на Чигиринщині у хуторі Буда. Тут тривали зйомки відомого телепроекту «Кохана, ми вбиваємо дітей», пише ГромЧе.

Героями проекту стала родина з Києва – мама та 12-річний син, які мають проблеми у спілкуванні. Аби допомогти їм порозумітися, сім’ю на кілька днів оселили у родині екопоселенців – Олексія та Тетяни Юрченків.

– Основна проблема полягала в тому, що мама та син не звикли спілкуватися. Робота-дім-робота, споживацька психологія і мінімум спільного часу – так живуть безліч сімей. Особливо це характерно для великих міст, – відзначає Олексій Юрченко.

Олексій та Тетяна й самі свого часу втекли від метушні міських вулиць. Напевне тому психолог проекту вирішила, що саме у цієї сім’ї киянам буде чому повчитися.

–  Родина жила за нашим розпорядком. Разом ми починали день із зустрічі світанку, робили зарядку на вулиці, обливалися, пекли корисний хліб та печиво… І якщо спершу мама ти син трималися на відстані, то насамкінець були вже і сльози, і радощі, й обійми, – розповідає Тетяна Юрченко.

Юрченки стверджують – саме за новим досвідом, враженнями та з бажанням змінити щось у власному житті на Чигиринщину часто приїздять і туристи.

–  Ми зі свого боку намагаємося показати, що перемогти роками усталені звички і створити для себе інакшу реальність – можливо. Достатньо лише мати таке бажання, – каже Олексій Юрченко.

Побачити як Чигиринщина змінювала столичну родину можна буде вже у грудні – саме цього місяця заплановано вихід програми на телеканалі СТБ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору