Гендиректор “Росі” вирішив захиститися від своїх працівників міліцією (відео)

19 лютого 2014, 17:52

 

Генеральний директор Черкаської облдержтелерадіокомпанії Олександр Трухманов замкнувся у своєму робочому кабінеті. Візит колег, які заявили, що не хочуть бачити його своїм керівником, Трухманов сприйняв як спробу захоплення його офісу й викликав міліцію. Втім, міліція не знайшла на «Росі» ніяких порушень громадського порядку, повідомляє "Прочерк".

Про це заявила перший заступник гендиректора ОДТРК Валентина Душок.

За словами пані Душок, учора голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зробив подання на звільнення Олександра Трухманова, але наказу Держкомтелерадіо ще немає. Таким чином Валентина Іванівна уточнила попередню інформацію про звільнення Трухманова, що надійшла нам від джерел в ОДТРК.

– Учора голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зустрівся з представниками профспілки та адміністрації ОДТРК, які вручили йому лист від колективу, в якому було майже 90 підписів, – розповіла Валентина Душок. – Колектив закидає гендиректору невміння керувати колективом, нерозуміння, як працює державна телерадіокомпанія, грубе порушення колективної угоди й просить звільнити Трухманова з посади гендиректора.

За словами Валентини Іванівни, губернатор заявив, що не може не піти назустріч думці 85% колективу ОДТРК. Того ж дня, за словами пані Душок, Сергій Тулуб зробив подання на звільнення Трухманова до Держкомтелерадіо. Водночас сьогодні Держкомтелерадіо через революційні події в центрі Києва не працює, і ніякої відповіді в Черкаси поки що не надійшло.

Нагадаємо, Трухманов – уже третій приїжджий керівник на телекомпанії після скандального звільнення в 2010 році з цієї посади через конфлікт з головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом черкащанина Михайла Калініченка.

Після нього керівником телерадіокомпанії був призначений Юрій Уздемір з Харцизька, друг губернатора Сергія Тулуба. Він пропрацював на посаді майже два роки.

Наступною очільницею «Росі» стала Лариса Єфремова із Запоріжжя. Вона покерувала телекомпанією трохи більше року і пішла через конфлікт водночас і з колективом телекомпанії, і з Сергієм Тулубом.

Олександра Трухманова було призначено гендиректором ОДТРК наказом Держкомтелерадіо України від 1 червня 2013 року.

Поділитись

Коментарі

Вгору