Хасиди відреагували на звинувачення уманського депутата-свободівця про замах

19 січня 2016, 20:42

xasud

Від Міжнародного благодійного фонду ім. рабі Нахмана надійшов коментар щодо скоєного замаху на життя Сергія Алексєєва. Фонд заявляє, що депутат сам спровокував конфлікту ситуацію, адже раніше неодноразово був причетний до сутичок з хасидами. Хасид, якого депутат називає зловмисником, не належить до жодної з діючих в Умані єврейських організацій, тому за його дії вони відповідальності не несуть, пише Вечірня Умань.

За замах на життя – депортація з країни. Це все що чекає на малолітнього хасида за скоєний ним напад на Сергія Алексєєва, депутата уманської міськради від ВО "Свобода".

Лист із відповідним зверненням оприлюднила державний нотаріус Людмила Дашицька. Міжнародний благодійний фонд імені рабі Нахмана звинувачує депутата у радикальному та упередженому ставленні до хасидів.

У листі зазначається: «Сергій є постійним учасником різного роду конфліктних ситуацій з хасидами та іноземними туристами. Звертаємо увагу, що зазначений турист не є членом або співробітником жодної з діючих в Умані європейських організацій…».

Коментарі

Вгору