Фонд держмайна визнав Тальнівський комбінат хлібопродуктів державною власністю

08 червня 2015, 09:36

1667

Черкаський Господарський суд 2 червня зробив кілька несподіваних і вельми неприємних сюрпризів депутату обласної ради, екс-регіоналу Олександру Короткову. Той судиться з державною компанією ДАК «Хліб України» щодо долі одного з найбільших підприємств галузі – Тальнівського КХП, - пише «Дзвін».

Представник Фонду держмайна заявив у суді, що у відповідності до постанови Верховної Ради, якою Тальнівський КХП внесено до переліку господарських об’єктів, які не підлягають приватизації, підприємство є державним і тільки державним.

Як зазначає видання, на всі попередні запити Фонд держмайна відповідав одноманітно – це приватна власність, бо такою вона значиться у державному реєстрі.

Далі суддя Сергій Боровик зачитав наказ ДАК «Хліб України», згідно з яким державна компанія призначила нового директора підприємства. Замість Короткова новим керівником є Віктор Постоленко. Тепер він представлятиме інтереси підприємства в суді.

– Прошу розпорядника майна Лагутіна передати мені всі цінності, бухгалтерську документацію і печатку! – відразу заявив новий директор.

Нагадаємо, що підприємство було продане Короткову за 17 мільйонів гривень. Тепер воно має знову повернутися державі.

Наступне засідання суду відбудеться 9 липня.

Поділитись

Коментарі

Вгору