ФК “Черкаський Дніпро” добряче порадував своїх вболівальників (відео)

02 серпня 2015, 17:26

88DSC_0620

«Черкаський Дніпро» постав на розсуд рідної публіки у Першій лізі. Дебютний матч у Першому дивізіоні завершився для черкасців ефектною та видовищною перемогою. Головний героєм гри став Руслан Качур, який вийшовши на поле на 70-й хвилині та влаштував захисникам «Ниви» справжні «жнива». Його два голи забиті з головою подарували господарям перемогу – 4:1, переповідає вчорашню гру "Черкаський спорт".

Поки кількість уболівальників на черкаському стадіоні доходила до позначки у п’ять тисяч, черкасці уже створили два хороших шанси. Спочатку Бушман обіграв суперника і потужно пробив з лінії штрафного майданчика.

Також кидалася у ввічі в першому таймі хороша гра «за отримання» м’яча, черкасці не дали супернику нормально контролювати гру, нав’язуючи боротьбу під час першого пасу. Відзначити у першому таймі слід і удар в штангу від Батальського.

У другому таймі темп ще виріс, чим особливо були задоволені місцеві вболівальники. Правда задля цього потрібно було забити перший гол. Його зробив Денис Скепський. Новачок клубу взяв на себе, обіграв кількох футболістів, але пробити не зміг. Попри це, він дограв епізод до кінця і підловив суперника на передачі у власному штрафному майданчику, постріл впритул Дениса уже не зміг парирувати воротар «Ниви» - 1:0. До відновлення рівноваги також призвела помилка, її припустився Бушман, який у простій ситуації віддав важку передачу верхом на центрального захисника, таку «цеглину» Олег Тарасенко очікувано не обробив та подарував шанс для Ростислава Волошиновича. Хавбек гостей втік від захисників і не залишив шансів Мирному – 1:1.

Після цього гра пішла на зустрічних курсах, доки Столовицький не витягнув свого джокера. Ставка на Руслана Качура зіграла! Досвідчений швидкий форвард приголомшив кремезних захисників «Ниви». Для свого першого голу йому знадобилося лише 5 хвилин на полі. На 73-й хвилині гри Качур класно замкнув фланговий навіс, його удар головою знайшов шпарну у ближньому куту воріт «Ниви» - 2:1. А вже у доданий час Качур оформив дубль. Подачу зі штрафного з того ж флангу від Скепського Руслан знову перевів у гольову ударом головою 3:1!!! Цікаво, що за 25 хвилин на футбольному полі сьогодні Качур забив стільки ж м’ячів, як і у весняній частині минулорічної Другої ліги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram