ФФУ домагається дозволу проводити єврокубки в Запоріжжі, Черкасах та Тернополі

25 травня 2015, 07:39

1f8e32

Член виконкому ФФУ Артем Франков розповів, що рішення про проведення єврокубкових матчів наступного сезону тільки в Києві та Львові передчасне, інформує sport.bigmir.net.

Головний редактор журналу Футбол і член виконкому ФФУ Артем Франков спростував інформацію про те, що UEFA дозволить проводити єврокубкові матчі українських клубів наступного сезону лише у Львові та Києві.

"Ніякого нещодавнього рішення виконкому UEFA по містах - мовляв, тільки Київ і Львів - не було. Ця інформація була вкинута незрозуміло ким і, звичайно, відтворилася в кращому вигляді.

Рішення виконкому UEFA від, якщо не помиляюся, 13 червня 2014 року - саме воно наказало грати виключно у Львові та Києві - ніхто не відміняв, воно діє.

Але Федерація футболу України вже звернулася в UEFA з проханням врахувати стабілізацію обстановки і доповнити список дозволених міст і стадіонів для проведення міжнародних матчів. Полтава, Черкаси, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Тернопіль, наскільки мені відомо, в списку присутні ", - повідомив Франків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору