Еротичні роботи відомої черкаської художниці з’являться на ярмарку в Нью-Йорку

09 квітня 2019, 17:15

Черкаська мисткиня Тетяна Черевань представить чотири картини із еротичної серії на Міжнародному художньому ярмарку Moniker International Art Fair від 1 до 5 травня. Про це художниця повідомила у коментарі «Про все».

Черкащанка розповіла, що Міжнародний художній ярмарок Moniker заснований в 2010 році. Це ярмарок сучасного мистецтва, коріння якого сягають в міську культуру, залучаючи найбільш обговорюваних художників і галерей нового сучасного та урбаністичного мистецтва. Там представлені найяскравіщі  галереї Америки та Європи.

- Я презентую свою еротичну серію робіт, які завоювали вже глядачів України та Німеччини, і були презентовані на трьох виставках. Це мої твори за 2018 рік, - розповіла Тетяна Черевань.

Одна з робіт черкащанки

Також черкащанка зізналася, що кожного року готується до виставок. Як правило - це рідне місто Черкаси та Київ. Цьогоріч вона бере участь одночасно у двох виставках: у Мюнхені «ARTMUK Art Fair» та Нью-Йорку «Moniker Art Fair».

- До виставки в Мюнхені я свідомо готувалася та планувала, які роботи повезти. Я їду з картинами і перебуватиму там під час виставки, адже це спілкування з глядачем та з іншими художниками. До Нью-Йорка мене запросили досить неочікувано. Там мене представляє «PERSEUS GALLERY», тому я спокійна і щаслива, що маю таку нагоду бути серед найвідоміших художників сучасного світу, - сказала Тетяна Черевань.

Черкащанка вже не вперше представляє свої роботи на міжнародних галереях.

- Також мої роботи вже були в Америці в 2012 році на міжнародній виставці «Parallax Art Fair NYC» (Нью-Йорк) та в 2013 році - на виставці українського мистецтва в галереї «Сільвана» ( Лос-Анджелес), та 2013 році - на виставці українського мистецтва в галереї "Art People" (Сан Франциско), - сказала Черевань.

До того ж, у 2019 році черкащанка надала дві свої роботи на благодійні аукціони в Києві та Черкасах, бо вважає, що мистецтво врятує світ. Тетяна Черевань розповідає, що радіє від того, що її творчість може вилікувати не лише душевні рани, а й може допомогти  врятувати людські життя.

Коментарі

Вгору