Енергетична незалежність власноруч – як вибрати генератори напруги

21 березня 2016, 10:00

53df5ca22acde-energy-power-4500

Зношеність електромереж, постійні відключення через аварії та так звані „стрибки” напруги в мережі, - все це додає неабиякого клопоту господарям. Адже все це негативно впливає на техніку, зупиняє робочі процеси, а подекуди у прямому сенсі відрізає людей від світу. Раз і назавжди вирішити цю проблему та стати незалежними від примх енергомереж допоможе генератор energy power. Бензинові, дизельні, мало та надпотужні, шумоізольовані, однофазні та трифазні – лінійка генераторів Energy Power задовольнить будь-який смак та потреби.

Варто лише визначитися із тим генератором, який потрібен саме вам.

Дизельний чи бензиновий

Вирізняються вони перш за все ціною та витратами палива. Бензинові – із двигуном внутрішнього згорання – більш дешеві та простіші в експлуатації. Перевагою є можливість роботи генератора на морозі та його безшумність. Дизельні генератори коштують дорожче, однак вони є більш надійними та економнішими по витратах палива.

Отже, якщо вам потрібен генератор для більш тривалої безперебійної роботи, то варто зупинити свій вибір на дизельному генераторі. Якщо ж плануєте його використовувати як запасний резервний варіант – беріть бензиновий.

Малопотужний чи надпотужний

Ще один важливий критерій при виборі генератора – це його потужність. Сьогодні виробники пропонують широкий спектр потужностей генератора – від менш потужних (до 3 кВт) до суперпотужних (50,1 кВт).

На потужність генератора потрібно зважати залежно від того, де та для яких цілей буде використано прилад. Генератори з меншою потужністю будуть доречними як резервне джерело енергії на природі, на дачі, на відпочинку та для невеликих господарських завдань. Та якщо вам потрібна безперебійна енергія, наприклад на будівництві, то краще брати потужний генератор.

220 чи 320 Вт

Генератори на 220 Вт також називають однофазовими, і використовують для мереж з електропроводкою, до якої підключаються однофазові електроприлади.

Трифазові генератори застосовують зазвичай на дачах, заміських будинках (або ж у промисловості), де є трифазові електромережі. Слід зазначити, що застосування трифазового генератора вимагає наявності і трифазових споживачів електрики (стабілізаторів, трансформаторів, двигунів тощо.)

Додаткові параметри

Зазвичай покупців цікавить лише два основних параметри генераторів – ціна та потужність. Втім, фахівці пропонують звернути увагу й на інші. Так в інтернет-магазині 220Volt список критеріїв, за якими потрібно обирати генератор – значно ширший за традиційні „ціна-потужність”.

Тут можна обрати і тип запуску генератора (автоматика чи ручний запуск), і наявність та відсутність шумоізолюючого корпусу, і тип системи охолодження (повітряна чи рідинна). А отже придбаний вами генератор буде максимально відповідати вашим уявленням про особисту ергонезалежність.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору