Ексочільницю ПАТ “Черкасиобленерго” відпустять під заставу

31 грудня 2019, 16:34

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував запобіжний захід колишній т.в.о голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Світлані Кузьмінській у виді застави в розмірі 1800 прожиткових мінімумів для працездатних осіб – 3 млн 783 тис. 600 гривень.

Її підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 209 КК України.

На підозрювану також покладено додаткові обов’язки: прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою; не відлучатися з м. Києва без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у цьому кримінальному проваджені; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Термін дії обов’язків – 2 місяці з моменту внесення застави.

Нагадаємо, за версією слідства, упродовж 2015 року підозрювана разом із посібником та у змові з головою правління однієї приватної компанії організувала незаконну схему розрахунку за електроенергію. Таким чином, державі нанесла збитків у розмірі понад 313 мільйонів гривень.

За інформацією із сайту Судова влада України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору