Колишньому черкаському прокурору “світить” в’язниця

19 лютого 2015, 09:26

суд

Прокуратура Черкаської області продовжує вживати заходів для повного і всебічного розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з проведенням акцій протесту, та притягнення усіх винних осіб до відповідальності.

Так, слідчим відділом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно колишнього прокурора прокуратури міста Черкаси, який у січні минулого року незаконно затримав громадянина, який не приймав участі у проведенні акції протесту поблизу Будинку рад.

Підозрюваному інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 КК України - службове підроблення, ч. 1 ст. 364 КК України - зловживання владою та ч. 3 ст. 371 КК України - завідомо незаконне затримання.

Наразі відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства сторона захисту ознайомлюється з матеріалами досудового розслідування.

Черговий раз запрошуємо громадськість до співпраці зі слідством з метою збирання доказів у кримінальних провадженнях, пов’язаних з подіями «Євромайдану».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору