Екопоселенці Чигиринщини розкриють українцям секрети життя у стилі «еко»

11 вересня 2015, 19:20

еко

Масштабний етно-фестиваль «ЕКО життя» планують влаштувати у Чигиринському районі Черкаської області 26-27 вересня. У ці дні на хуторі Буда екопоселенці ділитимуться своїм досвідом життя у гармонії з природою з усіма охочими, інформує ГромЧе.

– Ми прагнемо довести, що життя на землі сім’єю, родом – це класно! Хочемо показати як ми вміємо танцювати, відпочивати, співати, яку продукцію виготовляємо. А ще, звісно, представити відроджені народні ремесла. Загалом під час фестивалю має відбутися близько 15 майстер-класів, – розповіла під час зустрічі учасників Туристичного руху Чигиринщиниекопоселенка Тетяна Шишкіна.

Гостям фестивалю запропонують спробувати себе у гончарстві, петріківському розписі, виготовленні ляльки-куватки, розписі пташок, виготовленні свічок та мила, різьбі по дереву, валянні з шерсті, плетінні стрічками.  Окрім того екопоселенці радо поділяться секретами виготовлення зелених коктейлів, бездріжджового хліба. Навчатимуть тут і оздоровчому слов’янському масажу, і навіть грі на флейті!

Тисячолітній дуб Максима Залізняка – головна родзинка хутора Буди

Тисячолітній дуб Максима Залізняка – головна родзинка хутора Буди

– Ми разом розкриємо екологію людини в режимі дня, свідомому харчуванні, душевній гармонізації. Ми пропонуємо живу кухню природи, колективну медитацію під куполом чистого неба на чарівній славетній грушевій горі, різноманітні майстер-класи, хороводи та ігри, екскурсії дрімучими лісами Холодного Яру, – відзначають організатори.

Розпочнеться фест 26 вересня об 11 годині на хуторі Буда (Чигиринський район, Черкаська область).

11903942_1484329445222326_5328932416068214267_n

Поділитись

Коментарі

Вгору