Єгипетський Новий рік обходиться черкащанкам дешевше, ніж відпочинок на батьківщині

04 січня 2017, 19:30

734281

Черкащани швидше можуть дозволити собі новорічні канікули на іншому континенті, ніж сплачувати непомірну вартість за відпочинок в Україні. Дехто все ж не проти відчути дух Нового року та Різдва і в туристичних родзинках України, але за розумні ціни. Куди відправляють черкащан зустрічати 2017 рік туроператори, дізнавався сайт vikka.ua.

- Цього року на новорічні свята люди масово їдуть до Єгипту, бо там цього разу низькі ціни. Відпочинок однієї людини вартує від 200 доларів за 7 днів. До Турції їдуть набагато менше. У кого дозволяє фінансовий стан, купують путівки до ОАЕ та Шрі-Ланки. Вони вартують від 600 доларів. Був варіант, коли за двох платили 800 доларів, – зазначила представник однієї з черкаських турагенцій Марина.

587905

Дехто готовий подарувати собі на новорічні свята незвичайні подорожі.

- Їдуть до Івана-Франківська та на західну Україну. В залежності від рівня комфорту та кількості днів, такий відпочинок коштує від 3,5-5 тисяч гривень. Багато хто їде до Єгипту. Були охочі відправитися на новорічні свята і до Індії. Відпочинок там вартує від 1,5 тисячі доларів. Було також у нас на ці свята ексклюзивне замовлення на круїз, – зазначив директор однієї з черкаських агенцій Ярослав.

Майже всі туроператори підкреслюють, що відпочинок в Україні занадто дорого обходиться гаманцям українців. Тому вони і намагаються поїхати за кордон. За словами туристичного агента Світлани, провести тиждень на західній Україні сім’ї коштуватиме 20-25 тисяч гривень.

939079

- На свята там особливо дорого. Знаю, що поціновувачі гірськолижних курортів заздалегідь бронюють собі місця для проживання, навіть ще з літа. Часто винаймають житло у місцевих жителів. Зупинитися в готелях не кожен може собі дозволити. Інколи ціни там сягають фантастичних висот. Наприклад, новорічна ніч в одному з них вартує 14 тисяч гривень. Це тільки банкет. Вартість проживання на родину – 100 тисяч гривень, – зазначає черкащанка.

Тим, хто зустрів 2017 рік удома, а Різдво планує відсвяткувати якось особливо, підійде найбільш розповсюджене на території України запрошення на західну Україну.

559475

Як правило, це виїзди до Мукачевого, Берегового, Ужгорода та Міжгір’я. Вони тривають три дні. Туристам пропонують відвідати екскурсійні програми, дегустації вин та сирів. За планом також святкова вечеря, яку можуть влаштувати у садибах. Вона складається із традиційних 12 пісних страв. Крім того, туристів розважають місцевим вертепом. Вартує це майже 2 тисячі гривень. При цьому точка зборів для подорожі у Львові, куди черкащани можуть доїхати самі або на автобусі туристичної фірми за окрему платню.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору