Є дівчата, які не вміють себе правильно подати, – фіналістка черкаського конкурсу краси

27 квітня 2015, 12:35
JdQfgLeT8SE

Анна Тернова, 17 років, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Активістка і красуня Анна Тернова – наймолодша голова студентської ради інституту економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Як дівчині вдається всюди встигати, та ще й готуватися до серйозного конкурсу краси "СтудМіс Черкащини" – читайте в ексклюзивному інтерв’ю «Про все».

- Чому вирішила взяти участь у конкурсі «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Мене заохочували друзі. Вирішила прийти на кастинг, спробувати свої сили. Дивлюся, усі дівчата такі високі, гарні… Думаю, шансів немає. Номер у мене був 45, залишались останні місця у фіналі, тож не з першого разу зрозуміла, що називають саме мене!

- Чого найбільше боїшся в процесі підготовки до конкурсу?

- Взагалі не маю досвіду роботи із фотокамерою, дуже переживаю за фотосесії. Не знаю, як позувати, куди краще стати… Сподіваюсь, швидко опаную це мистецтво!

- Навчаючись на першому курсі, ти стала головою студентської ради інституту? Як тобі це вдалося?

- З дитинства я дуже активна! 10 років займалася народними танцями, закінчила музичну школу за класом фортепіано та вокалу, відвідувала театральну студію «Орфей», випускниця лідерської школи. Два роки поспіль була президентом школи, а в 11 класі стала головою Асоціації дитячих та молодіжних організацій Богуславщини, представницею району в Обласній раді дітей Київщини. Тож, як бачите, студентська рада – це закономірний крок у моїй активній громадській діяльності!

jtuYvGHzxFo

- Що тебе найбільше мотивує в житті?

- Якщо мені щось подобається по-справжньому, мені не потрібні жодні додаткові мотивації! У навчанні мотивую себе так: «Не я перша, не я остання!»

- Як ставишся до ідеалів краси? Чи бувають некрасиві дівчата?

- Кожна дівчина по-своєму особлива! Немає негарних дівчат, є лише такі, які просто не вміють себе правильно подати. Кожну дівчину можна зробити справжньою красунею!

- Як можеш охарактеризувати свій стиль одягу ?

- Для мене не існує понять модно і немодно! Я вдягаюся нетипово для дівчат, рідко ношу спідниці, сукні, підбори. Обов’язково маю доповнити образ якимсь яскравим аксесуаром. Потрібно завжди підкреслювати свою індивідуальність.

- Що для тебе справжнє жіноче щастя?

- Високий, гарний, чорнявий хлопець. Джентльмен. Він носить мене на руках, я для нього все. У нас здорові красиві дітки. Батьки здорові. Є взаєморозуміння в сім’ї.

- Яка твоя найпотаємніша мрія?

- Я хочу досягнути успіхів у кар’єрі! Мрію відкрити власний ресторан української кухні. Де буде грати легка весела музика, працюватиме найусміхненіший персонал, а гості смакуватимуть найвишуканіші страви!

Прочитати інтерв'ю  з іншими фіналістками можна тут.

Поділитись

Коментарі

Вгору