Директора Фонду соцстрахування оштрафували, бо він не подав декларацію про доходи

20 червня 2014, 10:13

 

Прокуратурою Черкаської області проведено перевірки щодо додержання вимог законодавства в діяльності фондів соціального страхування, під час яких виявлені численні порушення, інформує прес-служба відомства.

За результами перевірок у вказаній сфері розпочато 1 кримінальне провадженя, внесено 34 подання та складено 1 протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Так, у ході перевірки встановлено, що директор в одній із виконавчих дирекцій Фонду, який є посадовою особою юридичної особи публічного права, порушив вимоги Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та не подав за місцем роботи декларацію про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік.

За результатами перевірки прокуратурою області складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю). Протокол розглянуто судом, винну особу притягнуто до відповідальності та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору