Двом молодим лікарям із Чорнобаївщини вручили ключі від квартир

03 лютого 2018, 17:37

Двом молодим лікарям із Чорнобаївщини вручили ключі від службових квартир.

У 2017 році з ініціативи Чорнобаївської районної державної адміністрації за підтримки районної ради було куплено дві квартири для молодих спеціалістів. Тож зараз – урочиста мить символічного вручення ключів і подарунків нашим лікарям, - розповіла головний лікар Чорнобаївського ЦРЛ Тетяна Козлова.

Дві однокімнатні службові квартири у Чорнобаї отримали молоді лікарі центральної районної лікарні – Ігор Кривобород та Юрій Дудка. Ігор Кривобород – чорнобаївець, після закінчення медичного вишу повернувся працювати в район, лікар-травматолог, зараз є завідувачем поліклінічного відділення. Юрій Дудка – теж житель району, із Бакаєвого. Він працює лікарем-травматологом у ЦРЛ. Квартири для медиків купили за кошти районного бюджету відповідно до Програми забезпечення медичних працівників службовим житлом на 2014-2018 роки, виділивши на ці цілі 553 тис. грн.

Під час вручення ключів голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда висловив надію, що ці молоді лікарі багато років будуть працювати в районній лікарні з відданістю обраній справі та розумінням проблем кожного пацієнта.

 

Вгору