Двох військових із Черкас нагородили нагрудними знаками

01 травня 2023, 18:23

У Черкасах нагородили нагрудними знаками "За мужність і героїзм" двох захисників – Євгенія Івко та Олександра Гуменного. Їх відзначили за сміливість і відвагу, проявлені під час виконання завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, патріотизм та вірність військовій присязі. Відзнаки захисникам вручив міський голова Анатолій Бондаренко.

Головний сержант Євгеній Івко служить командиром автомобільного відділення автомобільної роти 118-ї бригади територіальної оборони. На захист українських кордонів став ще 2014 року, тримав оборону Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року знову приєднався до служби в ЗСУ.

Олександр Гуменний – у мирному житті артист драми вищої категорії Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. З 2014-ого року допомагав фронту як волонтер. Нині ж несе службу в 115-ій окремій механізованій бригаді. Брав участь у обороні міста Сєвєродонецьк Луганської області.

Водночас, міський голова Анатолій Бондаренко вручив нагрудний знак 61 окремої механізованої степової бригади "Воля назавжди" Максиму Смагляному. Незважаючи на небезпеку для власного життя, він неодноразово відвідував позиції однієї з військових частин, своєчасно надавав необхідну допомогу та підтримку захисникам та захисницям України.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору