Двоє представників Координаційної ради сил Майдану увійшли до конкурсного комітету міських перевезень

19 лютого 2015, 16:54

автобус

Представники організацій, що входять до КРСМЧ (Координаційної ради сил Майдану Черкащини), Сергій Гончар (ГО «Паритет») та В. Рябошапка (Автомайдан-Черкаси») увійшли до конкурсного комітету з визначення переможців конкурсів із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у Черкасах.

– Зменшення кількості автобусів призведе до збільшення інтервалів і до скупчення пасажирів у «години пік». У радянські часи були розвантажувальні автобуси: по кілька автобусів ходило тільки вранці і ввечері. Тому рішення віддавати перевагу великим автобусам, чи ні, повинно бути виваженим. Ми не питаємо черкащан, чи хочуть вони їздити, очікуючи маршрутку 20 або 30 хвилин, зате великим автобусом. Крім того, під час оголошення конкурсу потрібно, щоб перевізники подавали графік руху, а не інтервал, – говорить член виконкому на громадських засадах (від КРСМЧ) Сергій Гончар.

Під час обговорення умов конкурсу для перевізників висловився і один з представників «Ультрас-Черкаси».

– Під час сильних дощів у районі «літака» неможливо їздити. І всі маршрутки їдуть дворами. Якщо пустити по місту тільки великі автобуси, то дворами вони не проїдуть, а тому пересуватись тим районом буде неможливо, – зазначив він.

Таким чином, рішення про оголошення конкурсу було передано на доопрацювання.

За інформацією прес-служби Координаційної ради сил Майдану Черкащини

Коментарі

Вгору