Двоє черкащан виробляли і продавали амфетамін

20 березня 2014, 18:21

Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох жителів Черкас, які налагодили виробництво та продаж небезпечної психотропної речовини — амфетамін, інформує прес-служба відомства.

Раніше судимий 41-річний черкащанин, що мав відповідні навички та обладнання для виготовлення амфетаміну, запропонував 28-річному знайомому, якому час від часу продавав психотропні речовини, спільно їх виготовляти.

Чоловіки спочатку робили це в одному з сіл Черкащини, у літній кухні матері молодшого підозрюваного. Та згодом винайняли приміщення в одному з райцентрів області, де під виглядом виробництва фарби налагодили випуск психотропної речовини в особливо великих розмірах.

Необхідні засоби і хімічні речовини спільники замовляли та купували, а продукт власного виробництва продавали на території Черкас.

Чоловіків обвинувачують у скоєнні злочинів, передбачених ст.ст. 306 ч.2, 307 ч.2,3, 311 ч.2, 313 ч.2, 317 ч.2 КК України – організація та утримання місць для незаконного виготовлення психотропних речовин, їх виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту, а також збут, придбання, зберігання, перевезення прекурсорів з метою використання для виготовлення психотропних речовин; використання коштів, здобутих від незаконного обігу психотропних речовин з метою продовження такого обігу; виготовлення, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, зберігання з метою їх збуту, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Відповідно до Кримінального кодексу України, за подібні злочини передбачено до 15 років позбавлення волі.

Вгору