Двоє черкаських школярів можуть стати членами Національної ради з питань молоді при Кабміні

16 січня 2026, 16:03

Наразі у застосунку «Дія» триває всеукраїнське голосування за склад Національної ради з питань молоді при Кабінеті Міністрів України - нової державної інституції, яка формуватиме та реалізовуватиме молодіжну політику на національному рівні.

Черкаси у цьому процесі представляють двоє активних школярів із вагомим досвідом у сфері молодіжної політики та громадської діяльності.

Кондратенко Артур Віталійович - учень 11 класу школи №24, представник Української молодіжної асоціації, член Молодіжної ради при Черкаській міській раді, голова ГО «Молодіжний антикорупційно-правовий центр України». Артур понад 4 роки працює у сфері молодіжної політики на місцевому, регіональному та національному рівнях, організовує стажування та є переможцем стажування в Департаменті соціальної політики ЧМР.

Бондур Оксана Володимирівна - учениця школи №18 імені В’ячеслава Чорновола, представниця ГО «ГЕНЕЗИС», віцеспікерка учнівської міжпарламентської асамблеї, президентка учнівського самоврядування школи та членкиня Молодіжної ради при ЧМР і Черкаській ОДА. Має понад 3 роки досвіду у молодіжній політиці та розвитку учнівського самоврядування.

Голосування у «Дії» триватиме до 17 січня 9:00. Підтримати кандидатів можуть молоді люди віком від 14 до 35 років.

Як проголосувати:

  • Зайти у застосунок «Дія» → Сервіси → Опитування.
  • У вкладці «Активні» обрати опитування «Про обрання представників громадських організацій до Національної ради з питань молоді».
  • Підтримати Артура Кондратенка та Оксану Бондур.

    За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

    Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

    Поділитись

    Коментарі

    Реклама
    Реклама
    Вгору