Двоє черкащанок вразили суддів ”Х-Фактор-10″ своїми талантами (відео)

22 вересня 2019, 18:37

У суботу, 21 вересня, в ефірі телеканалу СТБ відбувся другий випуск 10 сезону вокального шоу "Х-Фактор", в якому музиканти з усієї України демонстрували суддям і глядачам свої співочі таланти, інформує "Обозрєватєль".

Цього року суддями виявилися Андрій Данилко,Настя Каменських, продюсер Ігор Кондратюк. Запрошений гість – Алессандро Сафіна.

Першою на сцену вийшла черкащанка Аріна Гужва з піснею гурту AC/DC. Відразу ж на сцені вона вразила суддів зовнішнім виглядом. Дівчина вийшла із зеленим ерокезом, у драних джинсах і шкірянці з заклепками. Сафіна був вражений і встав з оваціями. Всі судді в один голос сказали так.Згодом на сцену вийшла ще одна черкащанка - Ганна Петровська, яка за лаштунками зізналася, що знялася в кліпі KAZKA "Плакала". На "Х-Фактор" вона прийшла з піснею Сергія Бабкіна. Журі порадилися, так як виступ здався не дуже яскравим. Аня попросила дати їй шанс довести, що вона здатна зробити більше. Останній голос був за Кондратюком, який дав своє "так".Нагадаємо, що на першому кастингу судді відправили до тренувального табору 11 учасників, які боротимуться за перемогу в проекті після кастингів. Ознайомитися з виступами учасників та подробицями можна за посиланням.

Коментарі

Вгору