Дві уманчанки здійснили півсотні дитячих мрій

20 грудня 2015, 15:04

DSC_3694

Слова привітань та величезна кількість довгоочікуваних подарунків. В Умані волонтери разом зі Святим Миколаєм завітали до мешканців дитячого притулку.

Про це інформує "Вечірня Умань".

DSC_3656

Напередодні свята діти писали листи Святому Миколаю зі своїми мріями та бажаннями. А виконувати їх взялися дві уманчанки Надія Суха та Лілія Гребінь. Лише за два тижні вони зуміли реалізувати в життя 50 дитячих бажань.

DSC_3613

 

Благодійна акція до дня Святого Миколая для дітей Умані стартувала з Києва. Уманчанка Надія Суха вже 10 років мешкає в столиці. Проте душа все одно тягнеться додому. Тому останні декілька років дівчина організовує благодійні акції в Умані. Допомагає їй в цьому подруга та волонтер Лілія Гребінь.

DSC_3599

- Дитинство закінчується там, де закінчується віра в чудеса. Тому ми вирішили продовжити якомога довше цю вірю для дітей, котрі позбавлені батьківського тепла. В кожної дитини є бажання, яке вона тримає в серці. Ми попросили написати про них у особистому листі до Святого Миколая, - розповідає Надія Суха. – Коли ми їх читали, навіть плакали. Такими щирими та відкритими були ці послання. Діти листи розмальовували. Дехто хитрував, і писав по 2-3.

DSC_3624

Допомагали придбати індивідуальні подарунки для дітей переважно кияни. А особливо працівники фірми, у якій працює Надія Суха. Старші діти просили плеєри, а малеча– м’які іграшки, ляльки. Одна дівчинка попросила пригодницькі книги. Крім бажаний дарунків, діти отримали різноманітні солодощі.

- Від проведеної роботи ми отримали величезне задоволення. Особливо, коли бачили щасливі очі дітей. Дуже вдячні всім, хто долучився до нашої акції, - продовжує Надія.

Також долучилися до волонтерської акції і студенти факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П. Тичини. Вони організували в університеті благодійний ярмарок, на виручені кошти від якого придбали для дитячого будинку декор, аби вихованцям там було ще затишніше.

Після привітань у дитячому притулку дівчата разом зі Святим Миколаєм відправилися до будинків пристарілих.

- Для наших дідусів і бабусь ми принесли необхідні для них речі та солодощі – який ж День святого Миколая без них. Також передали білизну, шкарпетки, мило, шампуні інші засоби особистої гігієни, - розповідає Лілія Гребінь. – Їм наша увага дуже потрібна. Особливо в такий святковий день.

Коментарі

Вгору