Дві черкаські школи зібрали гроші та солодощі для військових у зоні АТО

19 грудня 2015, 19:50
Директор спеціалізованої школи № 20 Людмила Кіта, командир дивізіону 43 артилерійської бригади Анатолій Стуженко, керівник ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко

Директор спеціалізованої школи № 20 Людмила Кіта, командир дивізіону 43 артилерійської бригади Анатолій Стуженко, керівник ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко

Для кожної з шкіл це далеко не перша благодійна акція задля фронту. За свій внесок у загальну справу перемоги та передачу високих ідеалів гуманізму своїм вихованцям, обидві школи отримали подяки від 43-ї артилерійської бригади.

- Для нашої школи проведення благодійних ярмарків та концертів стало традиційним, - зазначила директор загальноосвітньої санаторної школи-інтернату 1-П ст. № 14 Людмила Шарапа. - Проводимо такі акції щороку у грудні, до дня Святого Андрія, та ще навесні. Торік на потреби наших артилеристів ми уже передали 6000. Цьогоріч ми збирали кошти на потреби наших військових у АТО та ще для онкохворих дітей – загалом, зібрали 24000 гривень, 4000 із яких передаємо для військових у АТО. А днями повеземо фрукти і солодощі дітям у онкодиспансер та обласну лікарню. Окремо придбали подарунки для дітей, чиї батьки загинули у АТО. Вчора передали солодощі, а також зібрані дітьми іграшки і одяг для дітей-сиріт Маріуполя. І, вже навесні, плануємо провести новий благодійний аукціон зі збору коштів для АТО.

- Такі акції у нас проходять постійно, - констатує директор спеціалізованої школи № 20 Людмила Кіта, - Цього разу наші учні (із 1 по 12 клас) та вчителі школи зібрали для наших воїнів у АТО до 50 кілограмів печива, вафель, чаю, цукерок, халви. Крім того, ми передали на фронт багато сувенірів та оберегів, зроблених дітьми, а також дитячих малюнків.

- Патріотизм педагогічного колективу, учнів та їх батьків цих шкіл просто вражає! – переконана активіст ГО «Автомайдан-черкаси» Яна Щербатюк. - Вони протягом двох років із власної ініціативи стабільно допомагають військовослужбовцям. Смаколики, військові кашкети, планшети, патріотичні концерти, матеріальна допомога на першочергові речі, листівки з теплим дитячим словом - усе це підтримує наших хлопців і нагадує їм, що на мирній землі їх шанують та вболівають за них! І «Автомайдан-Черкаси» щиро вдячний за довіру та співпрацю всім цим добрим людям, що таким чином роблять свій внесок у нашу спільну перемогу!

Зібрані школярами солодощі для військових

Зібрані школярами солодощі для військових

Поділитись

Коментарі

Вгору