Дублери черкаських баскетболістів зіграють із львів’янами вдома

30 січня 2020, 21:04

Дублери "Черкаських Мавп" готуються до чергового туру Вищої ліги. 31 січня та 1 лютого підопічні Володимира Чурсіна зіграють зі "Львівською Політехнікою".

У попередньому турі вони у вкрай усіченому складі, без своїх лідерів зуміли гідно зіграти з лідером сезону, командою "Рівне". Зараз "Мавпи-2" повинні підійти до туру у бойовому складі. До того ж, черкасці приймають рівного по силі суперника.

"Львівська Політехніка", як і "Мавпи" є однію з наймолодших команд Вищої ліги. У першому колі у Львові суперники почергово виграли один в одного. Тепер у Черкасах "Мавпи" мають шанси вийти вперед у сезонній серії, вигравши два матчі. 

Головний тренер "Черкаських Мавп-2" Володимир Чурсін зазначає, що минулий тур не грали обидва Мельники. Романовський підвернув ногу. Він мінімум на три тижні вибув. Бондаренко і Сергеєв не тренувалися із ними.

- Завтра одне тренування з ними проведемо. Можливо, нам у цьому турі допоможе Дмитро Скапінцев. "Львівську Політехніку" ми вивчили, непогана команда. - говорить Чурсін.

За інформацією із пресслужби БК "Черкаські Мавпи"

Коментарі

Вгору