Другий етап Кубка України з мотокросу пройде в Смілі

26 серпня 2018, 22:15

Шанувальників мотоспорту та поціновувачів активного відпочинку запрошують на спортивне свято – змагання з мотокросу – II етап Кубка України Центрального регіону, присвячені тренеру з мотокросу Володимиру Соляру та з нагоди Дня міста. Змагання відбудуться 15 вересня у Смілі на мототрасі у мікрорайоні радіоприладного заводу, пише видання "Сміла".

Участь у перегонах візьмуть як діти, так і дорослі. Класи – мотоцикли із об’ємом двигуна 50, 65, 85 см.куб., а також МХ2 Опен, П/О та квадроцикли. Змагатимуться також у класах ветерани, аматори, окремий заїзд буде для жінок. До речі, охочі взяти участь у змаганнях мають таку нагоду. Для участі треба мати не лише “залізного коня”, а й довідки, про проходження медкомісії та страховку.

Це вже вп’яте у Смілі відбуваються подібні змагання і щороку вони стають все популярнішими. Організатором мотокросу є Українська мотоциклетна асоціація, у Смілі ж одним із постійних організаторів є Віталій Кугот. Як розповів чоловік, нині сміляни готують трасу, адже невдовзі тут відбудеться етап Кубка України, а дещо пізніше – фінал цих же змагань.

Роботи із підготовки ще багато. Активну участь у підготовці беруть ветерани мотокросу, частково допомагає виконком. Усіх небайдужих запрошують долучитися до цієї справи. За деталями можна звернутися до організаторів мотокросу у Смілі 0961676753 (Віталій), 0980205670 (Віктор).

Вгору