Дороги Сміли приречені: чому місцеві комунальники не можуть їх відремонтувати?

03 червня 2018, 12:04

Директор Смілянського комунального підприємства "Комунальник" Сергій Ананко розповів, що у них немає ні коштів, ні матеріально-технічної бази для проведення ремонту доріг у місті, інформує «Сміла.ua».

За його словами, взагалі у Статуті їхнього підприємства написано, що вони можуть виконувати багато видів робіт. І навіть забезпечувати водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

- Цей Статут писали в управлінні ЖКГ, його затверджував міський голова та ухвалювали на сесії депутати міської ради. Вони можуть там понаписувати все, що завгодно. Але чи реально ми можемо ремонтувати дороги без відповідного обладнання і коштів? Ось зараз ми хочемо внести зміни у Статут, щоб ми могли робити поточний ремонт доріг. Міський голова хоче створити на базі нашого КП дві бригади, щоб вони ремонтували дороги… Але коштів для цього – немає. Матеріально-технічна база – відсутня. У нас немає катків, фрези…. Є лише віброплита і лопати. Такими інструментами ми можемо тільки тротуари лагодить. Жоден технагляд не пропустить таку нашу роботу. Дороги повинні ремонтувати спеціалізовані бригади. Якби міські депутати виділили для нашого КП достатньо коштів, щоб ми купили необхідну техніку, закупили асфальт, розширили штатний розпис, створили бригади і платили людям зарплату – тоді ми могли б ремонтувати і утримувати міські дороги, – наголосив Сергій Ананко.

Нік сказав:

Одним словом “пісец”,так і живем.

Денис сказав:

Сміла це дно

Квентін Буратіно сказав:

Ну шо можна сказати : пісєц. На фонтани гроші є ,а на водогін і дороги-ні. Класс !

Вгору