ПрАТ "Миронівська птахофабрика", що входить до складу компаній МХП, - одне з найпотужніших харчових підприємств Черкащини. Понад рік підприємство міцно тримає свою ділянку продовольчого фронту країни, повідомляє "Ільдана".
Завдяки продуманому керівництву і злагодженій роботі персоналу тут навчилися долати всі небезпеки та негаразди, які приніс на українську землю ворог.
- Буквально з перших днів війни наша компанія, яка є одним з найбільших виробників харчових продуктів, взяла на себе таку головну місію - дбати про продовольчу безпеку країни. З того моменту і дотепер ми працюємо, ми не зупинялися задля того, щоб в людей завжди була свіжа, якісна продукція. За підсумками минулого року ми сплатили в бюджет майже 385 млн грн. Ми працюємо і розширюємо свою співпрацю з нашими основними соціальними партнерами - громадами Канівщини, - говорить директорка ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Ольга Форостяна.
Війна не зупинила процес виробництва, але вплинула на його обсяги. Через розрив логістичних зв'язків на окупованих територіях у перші кілька місяців довелося зменшити потужності, потім вчилися долати енергетичну кризу - теж справилися.
Нині підприємство вийшло на довоєнні потужності й навіть розробляє нові види не лише сировинної продукції, а й страв, готових до споживання.
- Зараз підприємство працює не зважаючи на воєнний стан у країні, на тих же тонажах, як працювало й до війни. Ми закуповуємо нове обладнання, розвиваємо експортні напрямки та виводимо нові товари на український ринок. Основною ціллю керівників підприємств МХП на цей рік стає розробка п'ятирічної стратегії розвитку наших виробничих потужностей в Україні. Тому ми з упевненістю зараз дивимося в майбутнє та розробляємо стратегію, як нам працювати через п'ять років, - розповідає директор комплексу з переробки курчат-бройлерів Сергій Гуськов.
Найбільшою цінністю компанії є її працівники. На підприємстві працює понад три тисячі осіб, люди отримують повне соціальне забезпечення та визначені законом гарантії. Допомагають і родинам мобілізованих співробітників, яких уже близько трьохсот. Також підприємство активно впроваджує дуальну форму освіти: на заводі нині навчається більше 50 студентів.
- Не зважаючи на такі важкі часи для нашої країни ми розвиваємося, розвиваємо наше виробництво, ми набираємо нових людей, постійно створюємо нові робочі місця. Ми навіть передивилися заробітню платню з лютого 2022 року і всіляко намагаємося підтримати сім'ї та самих співробітників компанії. Ми й надалі будемо забезпечувати країну не тільки своєю продукцією, а й будемо піклуватися про наших людей, які дійсно є цінністю як для компанії в цілому, так і для нашої команди "Миронівської птахофабрики", - зазначає старший бізнес-партнер з персоналу Олена Федоренко.
Як соціально відповідальний бізнес, "Миронівська птахофабрика" постійно допомагає громадам. Війна лише посилила співпрацю. Торік товариство допомогли трьом навчальним закладам облаштувати сховища. Для підтримки малозахищених категорій населення, зокрема й ВПО, в Каневі діють два соціальні магазини. Є й пересувний соціальний магазин, що здійснює щоденні виїзди у села Канівщини.
Окремо варто відзначити традиційні грантові можливості, які надає МХП: конкурс із підтримки мікробізнесу "Роби своє" та конкурс соціальних ініціатив "Час діяти, Канівщино!".
- "Миронівська птахофабрика" спільно з благодійним фондом "МХП-Громаді" працює в соціальному напрямку в регіоні. У 2022 році ми спільно реалізували ряд важливих проєктів. Один із таких - "Час діяти, Канівщино!". Він був спрямований на організації, комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування, школи та заклади медицини, які подавали свої соціальні ініціативи у вигляді проєктів, - каже фахівець із соціальних проєктів фонду "МХП-Громаді" Віталій Очеретяний.
Війна навчила українців бути сильними та перемагати, і не лише на передовій. Інколи битви на економічних фронтах бувають не менш важливими.
- Саме завдяки нашим захисникам ми маємо працювати заради перемоги, - додала Ольга Форостяна.
Новини компанії
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram