Донька черкаського чиновника жила зі Славою з “НеАнгелів” та виступала на борту літака

18 вересня 2017, 09:26

17 вересня солістка neo r'n'b TamerlanAlena Олена Омаргалієва, яка є донькою заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, святкувала день народження. На честь дня народження Альони Омаргалієвої редакція Viva.ua з'ясувала про неї дещо цікаве.

Отож, 5 маловідомих фактів про співачку, які вона досі не розголошувала:

1. Найдивовижніший виступ Альони - на борту приватного літака. "Це було настільки екстремально і неймовірно, що тільки після того, як ми приземлилися, я усвідомила всю ситуацію. Безумовно, такі моменти запам'ятовуються на все життя".

2. У 2009 році, на фестивалі "Чорноморські ігри", Альона Омаргалієва разом з Мікою Ньютон розділила титул "Кращий жіночий r'n'b-вокал України". "Ми з Мікою були одногрупницями в естрадно-цирковому коледжі, а Loboda була старшою за нас на два курси!"

3. У студентські роки Альона винаймала квартиру разом зі Славою з "НеАнгелів". "Тоді ми були тільки на початку наших творчих мрій і реалізації планів. І хоча зараз ми спілкуємося набагато менше, ніж раніше, але завжди підтримуємо одна одну".

4. Перша брендова річ, яку купила собі сама - сумка Dior, яка коштувала близько 2 тисяч євро. "Це була модель, про яку я мріяла дуже давно і тільки після кількох концертів мені вдалося накопичити кошти і зробити собі такий подарунок".

5. Рідна тітка Олени - відома актриса театру і кіно Наталія Циганенко. "Я дуже пишаюся своєю тіткою і коли перебуваю в Києві, обов'язково ходжу на прем'єри її театральних постановок, а також обожнюю наші з нею сімейні посиденьки з красивим видом на Київ".

Фото: пресс-служба TamerlanAlena.

Поділитись

Коментарі

Victor сказав:

Завдяки тобі, ОЛЮ ЛЮДИ ДОВІДАЮТЬСЯ ПРО НАШЕ СЛАВНЕ МІСТО!!! )))

Вгору