
Сергій Кулик зі Звенигородщини з перших днів повномасштабної війни став добровольцем, після важкого поранення та встановлення ІІ групи інвалідності знову повернувся на фронт, а нині - служить у ТЦК.
Боєць вступив до лав ЗСУ 6 березня 2022 року, приєднавшись до 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Уже 14 березня він брав участь у бойових діях як стрілець-снайпер.
8 травня під Вугледаром захисник зазнав тяжкого поранення та контузій. Попри тривале лікування й висновки лікарів, у 2023 році він повернувся до служби — цього разу під Бахмутом.
Згодом військовий служив у 5-му штурмовому полку, а потім — у взводі охорони одного з РТЦК області. У 2025 році Сергій добровільно приєднався до зведеної роти Черкаського ОТЦК та СП, яка виконувала бойові завдання на Курсько-Брянському напрямку.
Після кількох місяців участі в боях його стан здоров’я погіршився, тож нині Сергій продовжує службу у взводі охорони. Вдома на нього чекають дружина та маленька донька. Його батько також захищає Україну — з 2022 року служить у складі 47-ї окремої механізованої бригади «Магура».
За інформацією пресслужби Черкаського обласного ТЦК
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram




