До Умані з’їдеться майже півтисячі правоохоронців

17 вересня 2016, 16:10

1e3cabf8a7c9dcefe15e83745f0

В цьому році на святкування Нового 5777 року за юдейським календарем в Умані очікують прибуття понад 30 тисяч гостей з різних країн світу. Забезпечувати публічну безпеку і порядок та безпеку дорожнього руху в місті будуть 446 працівників поліції зведеного загону, інформують в ГУ Нацполіції в Черкаській області.

Кожного року щоосені в місто Умань з’їжджаються паломники-хасиди із усього світу, щоб відсвяткувати Рош-Га-Шана та віддати шану духовному лідеру цадику Нахману. В цьому році святкування юдейського нового року припадає на 3-4 жовтня. Для забезпечення публічної безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху під час перебування в місті прочан до Умані прибуде зведений загін правоохоронців. До його складу увійшли дільничні офіцери поліції, співробітники кримінальної поліції, вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками.

З метою ефективного забезпечення публічної безпеки і порядку в місцях перебування брацлавських хасидів територію умовно поділено на 6 дільниць. Несення служби буде організовано цілодобово у двозмінному режимі на 43 маршрутах, 7 стаціонарних постах, 7 контрольно-пропускних пунктах та 2 пунктах візової підтримки. Також у цілодобовому режимі працюватиме пересувний пункт оперативного зв’язку.

На час заходів в місті буде обмежений рух транспорту, а у місцях компактного перебування паломників-хасидів він буде перекритий.

Поділитись

Коментарі

Вгору