До культурної спадщини Черкащини зарахували нові об’єкти

22 листопада 2015, 16:00

1303939759

Культурна спадщина Черкаського району поповнилася новими пам'ятками. Про це інформують у прес-службі Черкаської РДА.

Тільки протягом останніх двох років було облаштовано чотири меморіальні дошки загиблим односельцям-учасникам антитерористичної операції у Тубільцях, Мошнах та Червоній Слободі. Загалом на території району знаходиться 109 пам’яток, присвячених подіям Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

– Серед них 35 пам’ятників, 64 місць поховань загиблих осіб, які брали участь у захисті країни в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції, 9 меморіальних дошок та один меморіальний комплекс, – розповідає начальник відділу культури та туризму РДА Олена Бардінова. – Це частина великої історії району, його родоводу, оберігати який наш обов’язок. Ніщо так не сприяє патріотичному єднанню, як шанобливе ставлення до своєї історії.

Нагадаємо, нещодавно у районі затвердили план заходів з вшанування до 2020 року воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції, яким, окрім іншого, передбачено збереження, упорядкування та утримання в належному стані меморіальних комплексів, пам’ятників і меморіальних дощок в честь захисників України, а також місць їх поховань.

Поділитись

Коментарі

Вгору