До кінця року в області планують збудувати кілька спортивних багатофункціональних майданчиків

28 жовтня 2019, 22:02

На території Соколівського опорного закладу, що в Жашківському районі, невдовзі розпочнуть роботи з будівництва мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту. На це спрямують кошти державної субвенції та місцевого бюджету (50%X50%), загальною вартістю 1,5 млн грн.

Комісія Черкаської ОДА з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту під головуванням першого заступника очільника області Бориса Лебедцова відібрала проект «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту (баскетбол, волейбол, гандбол, міні-футбол) площею 42х22 м на території Соколівського опорного закладу по вул. Шкільна, 10, с. Соколівка Жашківського району, Черкаської області».

Начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський розповідає: відповідно до розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим на будівництво мультифункціональних майданчиків, затвердженого постановою КМУ № 571 від липня цього року, нашій області передбачили субвенцію в межах 5,7 млн грн (за умови співфінансування з місцевих бюджетів).

– Орієнтовна вартість одного такого майданчика становить 1,2-1,5 млн грн, – зауважив Максим Васильович. – І вже на сьогодні члени комісії визначились із трьома об’єктами для будівництва в межах області. Нині маємо всі необхідні документи, експертизу й гарантійні підтвердження про виділення коштів і від Соколівки. Натепер очікуємо остаточного рішення та документів від кількох інших міст та громад, керівники яких попередньо виявили ініціативу.

Сам же майданчик, за словами керівника Управління, має вигляд площинної споруди з поліуретановим покриттям, із нанесенням різнокольорової розмітки та відповідного обладнання для різних ігрових видів спорту, кожна громада чи місто можуть самостійно обрати ігрові види спорту, які найбільше культивуються серед її мешканців.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору