До Дня святого Миколая у Черкаському центрі крові відбудеться акція «Донори – сонячним дітям»

15 грудня 2020, 13:20

фото тематичне

18 - 19 грудня у Черкаському обласному центрі служби крові «Черкаси-Плазма» відбудеться благодійний захід «Донори – сонячним дітям». Після донації свою компенсацію всі охочі донори зможуть вкинути у скриньку пожертв, на зібрані кошти активісти закуплять подарунки для громадської організації, яка опікується дітьми із синдромом Дауна, - «Країна добра».

- Ми завжди підтримуємо донорські ініціативи, нам приємно вже не вперше приймати в себе благодійну донорську акцію. Ми раді, що наші донори щедрі не тільки на компоненти крові тим, хто цього потребує, а й на інші добрі справи, – говорить керівник Черкаського обласного центру служби крові Ярослав Березань. – Крім того, в ці дні ми приготували солодкі подарунки для всіх наших донорів, які прийдуть на донацію в ці дні.

У громадській організації «Сонячні діти Черкащини» кажуть, що подарунки отримувати завжди приємно.

- Є благодійники, з якими ми співпрацюємо не один рік, ми їм безмежно вдячні, і ми раді, що до цього числа долучаються і черкаські донори,говорить керівник громадської організації «Сонячні діти Черкащини» Оксана Заболотня.

Неодноразовий організатор донорських акцій «Рука допомоги» Нікіта Прогунов уже агітує донорів до участі.

- Ми вже регулярно співпрацюємо з обласним центром служби крові, здаючи компоненти крові та витрачаючи компенсацію для допомоги тим, хто цього потребує. Цього разу це діти з синдромом Дауна – громадська організація «Сонячні діти Черкащини». Коли ти просто донор – ти не бачиш, кому ти допомагаєш, а коли ти везеш подарунки малечі твоя допомога стає більш персоніфікованою, – говорить Нікіта Прогунов.

Дружно планують долучитися до акції і представники «Асоціації донорів Черкащини».

- Дуже класно мати змогу допомагати. Центр крові реалізує хорошу ініціативу: в день Святого Миколая допомогти “сонячним” діткам. Асоціація донорів Черкащини долучається та закликає всіх очохих здати плазму, а відшкодування - пожертвувати на діяльність організацій, що опікуються потребами таких діток. Ця акція важлива не лише з точки зору збору коштів, а і привернення уваги до потреб цих дітей, їх соціалізації та інклюзії в суспільство, – говорить голова «Асоціації донорів Черкащини» Сергій Шмиголь.

До акції запрошують долучитися всіх охочих у п’ятницю, 18 грудня, з 7 до 19 години, та у суботу, 19 грудня, з 8 до 16 години. Адреса Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-Плазма»: вул. Гоголя, 242

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору