До +19: як найближчими днями зміниться погода на Черкащині

04 листопада 2019, 13:30

Листопад починає виправдовувати свою назву найбільш похмурого, темного та некомфортного місяця року. Сльота, сирість і поривчастий вітер далекі від комфортної погоди. Світла частина доби вже скоротилася до 10 годин.

Як зазначають в обласному гідрометцентрі, наразі погоду Черкащини формує трійка циклонів із північного заходу - BENEDIKT, ZED та ARNE. Вони несуть погодну нестабільність: коливання температури, нестійкі прояснення та короткочасні дощі.

Початок поточного тижня буде під впливом потужних південно-західних повітряних потоків, які принесуть середземноморське тепло, вдень до +17..19º на фоні посиленого вітру та періодичних дощів.

До кінця тижня наш край опиниться у зоні «хвильового атмосферного фронту», тепло дещо спаде, а температура впродовж доби буде в межах +9..+14º тепла, можливі несуттєві опади та тумани.

Значні коливання атмосферного тиску можуть негативно позначитися на самопочутті метеозалежних людей. Водіям наголошуємо на необхідність зменшення швидкості руху в умовах дощів, туманів та ранніх сутінок.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору