Для юнаків Черкащини влаштували військово-патріотичний вишкіл

23 лютого 2017, 07:02

Хлопці з Черкас та Умані днями пройшли підстаршинський військово-патріотичний вишкіл. Він тривав 3 дні на базі Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, що в межах району Дахнівка. Навчання ініціювали міські організації УНСО Черкас та Умані при підтримці обласної державної адміністрації.

Керівник обласного відокремленого підрозділу ГО «УНСО» Леонід Зелененко розповів про те, що військово-патріотичний вишкіл передбачає в умовах теоретичних та практичних навчань підготовку фахових інструкторів, які потім набиратимуть власні підрозділи бійців й готуватимуть їх до військової служби.

Під час вишколу хлопці опановували теоретичні знання. Також практичні. Зокрема їх навчали стройовій підготовці, основам тактичної підготовки, а саме наступу, відступу, фланговим зміщенням, дозорному та розвідному порядку, основам рукопашного бою, користуванню зброєю. Були і заняття зі снайперської і антиснайперської роботи.

– Добре, що в країні наразі молодь заохочують до патріотизму, – каже керівник Черкаської міської організації УНСО Олександр Карабін. – Ми відмовилися від гасел про мирну державу, якій непотрібна армія, натомість готуємо майбутніх захисників Батьківщини. Приємно, що маємо підтримку обласної адміністрації, співпрацюємо з інститутом пожежної безпеки.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору