“Для всіх “невіруючих”, цей вірус є”, – Зоя Вовк

11 листопада 2020, 18:32

Вдягайте маску, обробіть руки антисептиком, тримайте дистанцію і слухайте. Розповім вам про те, як я коронавірусом захворіла. Для всіх "нєвєрующих", цей вірус є. Він існує. Ним хворіють люди, які передають вірус один одному.

Злягла я з 28 жовтня. В перші дні валила сильна втома і головна біль. Наступного дня з’явилася температура – 37,4, а з нею прийшов незвичний нежить, бо ніс наче й заклало, але шмарклів не було. Все це діло я списала на фізичне виснаження після виборів, бо працювали ми тоді багато й довго. День відлежалась, пила таблетки від простуди, чай з малиною і без. Температура зранку не показала, тож я вирішила йти на роботу. А там відкрила для себе новий симптом – пропав нюх. Відчула це на щойно пофарбованих дверях. Їх ладна була й облизати, бо запаху фарби я не чула зовсім. Зразу почала тестити на запах каву, парфум, фарбу в банці яка стояла біля дверей, та запахів не було.

Ось тоді поїхала до лікарні. Там вислухала від лікарів чому раніше не звернулася, але на мене хоч не кричали через індивідуальні засоби захисту, бо прийшла я в усій амуніції: бахіли, рукавички, маска (ви теж про це не забувайте!)

Здала тест на COVID і відправили мене на лікарняне, а надвечір почалося те, чого вам не побажаю. До того, що зник запах, пропав ще й смак. Однаково було, що їсти: хоч яблуко, хоч сиру картоплю. Ні солоне, ні солодке я не розрізняла. Експериментувала з червоною перчицею та гірчицею виявилось, що слізні протоки зі смаком зовсім не пов’язані.

Та з цим я б ще мирилася, якби не головні болі. Вони настільки нестерпні, що замість однієї таблетки «Імет» три рази на день, я приймала по три. Температура наче гралася, то 37,4, то рівно 37, то падала до 35,4. А далі почало крутити організм: руки, ноги, спину. Тіло боліло так, наче мене відгамселили.Найбільше хвилювалася не за себе, за своїх рідненьких й тих, з ким контактувала. Та, температура звалила й мою сім’ю. Тест позитивний.

Бережіть себе! Не будьте егоїстами, дбайте про здоров’я й дотримуйтесь рекомендацій. Не ходіть там, де багато людей! Дні народження, посиденьки в барах, пиво і подібне почекає, а ось з лікарні чекатимуть по-різному, а можуть і взагалі не діждатись.

Хроніка мого COVID далі буде...

Речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк

Вгору