Для дітей та підлітків з Черкащини запустили безоплатні онлайн-курси ПДР

10 червня 2024, 08:12

В Україні запустили онлайн-курс з правил дорожнього руху для дітей та підлітків. Навчання проводитимуть викладачі із багаторічним досвідом, а студентів курсу навчатимуть основ поводження на дорозі та надання першої домедичної допомоги. 

Заняття проводитимуть одразу для двох груп: для дітей віком від 11 та від 14 років. 

«Діти та підлітки - це велосипедисти, скейтбордисти, скутеристи, любителі різного роду електротранспорту, гіроскутерів, моноколіс, електросамокатів і так далі. Вони активні учасники дорожнього руху, проте часто не знають навіть елементарних правил, яких слід дотримуватися на дорозі. Ми хочемо це виправити - тож запустили онлайн-курс, який можна пройти з будь-якої точки світу. На курсі не буде нудної теорії - лише інтерактивні вправи та багато практики», - зазначають організатори онлайн-курсів. 

На курсі учасники віком від 11 років вивчатимуть основи ПДР з фокусом на правила для пішоходів та власників велосипедів. Крім цього, їм розкажуть про надання першої медичної допомоги та проведуть практичний інструктаж із порятунку життя в екстрених ситуаціях. 

Підлітки віком від 14 років вивчатимуть базові правила дорожнього руху, а також основні правила користування транспортними засобами. Їм також розкажуть, як надавати першу домедичну допомогу в надзвичайних ситуаціях. 

Заняття проводитиме сертифікована викладачка курсів з правил дорожнього руху. Тренерка має педагогічну та юридичну освіту, значний досвід роботи в правоохоронній системі, зокрема у ювенальній поліції. 

Навчання розпочнеться після 24 червня, а для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. 

За інформацією Гончаренко центру

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору