Для чого дитині велосипед?

19 листопада 2021, 11:46

Двоколісний «залізний кінь» дозволяє отримати новий досвід, дарує незабутні враження, позитивно впливає на стан здоров’я. Підібрати транспортний засіб можна на будь-який вік. Для дворічного малюка чудовим рішенням стане біговел "Miqilong" з Moyo, а для старшої дитини — двоколісний велосипед.

Причин для купівлі дитячого велосипеда - безліч:

Власний транспорт

Яка дитина не мріє про власний «серйозний» транспортний засіб? Самостійне катання дарує відчуття дорослості, звідси — більше спільних тем для розмов з батьками. Можна поговорити про максимальну можливу швидкість пересування на велику, його будову та наявні різновиди. 

Для дітей, які бояться кататися без підтримки, ідеально підходять дитячі велосипеди "Miqilong" з Moyo.ua. У них є страхувальні колеса, які допомагають утримувати баланс і захищають від травм.

Гарний настрій: з велосипедом завжди весело — навіть під час прогулянок наодинці. У компанії друзів велосипед також незамінний. 

Розвиток витривалості та покращення фізичної форми: велопрогулянки — ефективний різновид кардіотренувань. Вони допомагають завжди залишатися в тонусі. 

Швидке пересування: дістатися до будь-якого пункту призначення можна пішки, на громадському транспорті, на велосипеді.

Для дитини останній варіант оптимальний, адже тривала ходьба втомлює, а в автобусі або тролейбусі без батьків часто страшно і некомфортно.

Звичайний дитячий велосипед не потрібно підзаряджати та заправляти, тому це вигідне капіталовкладення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору