Дітей без щеплень із нового року не пускатимуть у навчальні заклади Черкас

28 жовтня 2019, 11:02

Усім дітям Черкас, які не мають необхідних щеплень, потрібно зробити їх до нового року. Інакше їх не пускатимуть до шкіл та дитсадочків. Про це на ранковій нараді у мерії повідомили керівники департаментів освіти і охорони здоров'я Черкаської міськради.

Справа в тім, що є спільний наказ міністерств охорони здоров'я і освіти з посиланням на статтю закону про захист населення від інфекційних захворювань, в якому йдеться про неможливість відвідування дітьми без обов'язкових щеплень закладів освіти.

“Комісією з надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради було прийнято рішення відтермінувати дію відповідного листа до нового року. Це означає, що зараз буде друга навчальна чверть, протягом якої ми будемо рекомендувати всім дітям пройти відповідні щеплення, зокрема, на кір, інакше з нового року ми будемо змушені, відповідно до рішення комісії з надзвичайних ситуацій пропонувати такім дітям альтернативні види надання освіти. Тобто домашню, дистанційну та інші”, – зазначив директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Департамент охорони здоров'я та медичних послуг у свою чергу готовий забезпечити надання дітям необхідних послуг зі щеплення. Саме тому і відтерміновували дію цього листа, щоб усі свідомі батьки могли зробити дітям необхідні щеплення, – зауважив директор департаменту Олег Стадник.

Зауважимо, всього у Черкасах близько 1000 невакцинованих дітей. 

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору