Діалогу не вийшло: у Смілі триває акція протесту комунальників (відео)

09 листопада 2017, 16:39

Гул клаксонів сміттєвозів, тракторів, вантажівок – вже три дні міськвиконком у Смілі в облозі техніки СКП «Комунальник». З початку тижня там триває акція протесту працівників цього комунального підприємства. Її учасники вимагають у міського голови Віктора Федоренка відновити на посаді Сергія Ананка, звільненого 3 листопада. Зробив це мер незаконно впевнені протестувальники. Від самого початку діалогу із владою у них не вийшло, інформує ЧСН.

Майже тиждень техніка комунальників не працює за призначенням. Всі працівники СКП «Комунальник» написали заяви на відпустку за власний рахунок і оголосили безстрокову акцію протесту. Так колектив висловив свою незгоду із незаконним, на їх думку, звільненням з посади дикректора підприємства Сергія Ананка.

Розпорядження про звільнення директора СКП «Комунальник» Сергія Ананка виконуючий обов’язки міського голови Сміли Віктор Федоренко підписав ще третього листопада. А у понеділок на вакантну посаду градоначальник призначив Олега Черненка.

Прикметно, що кадрові ротації на комунальному підприємстві відбулися в той час, коли екс-керівник «Комунальника» Сергій Ананко перебував на лікарняному. Тож, про причини свого звільнення дізнався із телевізійного сюжету.

До комунальників, які з понеділка мітингують під міськвиконкомом в.о. міського голови вийшов лише у середу. Разом з двома заступниками та новопризначеним директором «Комунальника» Олегом Черненком. Проте конструктивного діалогу так і не вийшло.

Під вигуки «Ганьба» міські чиновники повернулися в кабінети, а учасники акції протесту вирішили стояти доти, доки влада не виконає їхні вимоги. Серед яких і виділення коштів на саночистку Сміли та визначення відповідального за відсутність протиожеледної суміші.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору